Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Miejsce na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Dzień dobry, przedsiębiorstwo się rozwija i w niedalekiej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego lokalu. Powszechnie wiadomo, że tego rodzaju lokale są praktycznie w stanie deweloperskim i trzeba je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy warto inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się świetnie na fotografiach. Lecz koszt ich kupna jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, ale czy meble najwyższej klasy aż tak podnoszą efektywność zatrudnionych osób i wpływają na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Witaj, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd biura jest bardzo istotny, ale powinien być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeżeli kooperujecie z małymi firmami to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą uważali, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą zwracać się do innych firm. Ich zachowanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przerzucicie na swoich kontrahentów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, żeby was traktowali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już wspominałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości