Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Miejsce na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i czas pomyśleć o reklamie w niemieckiej wyszukiwarce. Mam kilka pytań związanych z tym tematem. Pierwsze to czy problemem jest wypromować stronę WWW na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie mam ochoty wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony WWW. Takich ludzi, wbrew pozorom jest bardzo dużo i uważają, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować domenę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 5 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech tylko zaszkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe hasła. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości