Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Miejsce na dowolne tematy.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Dziwne zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, mam drobny problem z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu widzę jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o dwadzieścia pozycji niżej. Do strony bez przerwy buduje linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych haseł nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Witaj. Cieszę się, że podałeś adres domeny i interesującą cię frazę. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze tworzysz linki do strony, lecz nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje domeny mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też pozyskiwać sporą liczbę odnośników, co przekłada się na ciągłe przetasowania w rezultatach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości