Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Miejsce na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie w danym mieście na proste frazy

Postautor: mariusznowak » 16 wrz 2016, 11:44

Witam kolegów i koleżanki. Mam kila pytań do osób, które zajmują się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Zleciłem budowę strony, którą pragnę pozycjonować własnymi siłami. Interesują mnie słowa kluczowe typu ziemia ogrodowa Koło, które są w mojej ocenie dość niszowe. Z pozycjonowaniem nie miałem wcześniej styczności. Natomiast wiele już o tym poczytałem i sprawa nie wydaje się bardzo trudna dla wybranych przez mnie słów kluczowych. Najważniejsze pytanie: jak długo zajmie doprowadzenie strony do pierwszej dziesiątki rezultatów na słowo kluczowe: żwirownia Koło . Kolejna kwestia, która mnie nurtuje to sposób budowania linków do strony. Czy opłaca się kupować kody do katalogów, a może skupić się na forach. Oraz ostanie pytanie, które wiąże się z liczbą linków odnośników, jaką powinienem utworzyć.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Pozycjonowanie lokalne na proste frazy

Postautor: podrygalapawel » 16 wrz 2016, 12:07

Cześć. Faktycznie hasła rodzaju: ziemia ogrodowa Koło są rzeczywiście łatwymi frazami. Lecz jest to teoria. W życiu codziennym wygląda to już nie tak kolorowo. W pozycjonowaniu najważniejsze są linki do strony. Jakiś czas temu wystarczyło dodać stronę do niewielkiej liczby katalogów i strona pojawiała się na samej górze rezultatów wyszukiwarki. Teraz potrzeba o wiele większej liczby linków, które muszą być dobrej jakości. Więc odpuść sobie katalogowanie strony WWW. Nie odniesie to pożądanych wyników. Natomiast dodawanie swoich linków na forach jest już o niebo lepszym rozwiązaniem. Należy tylko pamiętać o odpowiednim rozłożeniu anchorów. Czas potrzebny na uzyskanie interesujących wyników jest zależny od twoich umiejętności. Jednemu zajmie to miesiąc, a inny pozycjoner nie wprowadzi strony do pierwszej dziesiątki wyników przez pół roku.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości