Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Miejsce na dowolne tematy.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Witam wszystkich. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny WWW w wyszukiwarce. Prowadzę drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje swojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu witryny na lokalne słowa kluczowe. Podaje link do mojej strony, żeby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Będę wdzięczny za wypowiedź ludzi, którzy znają się na pozycjonowaniu strony. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne słowa kluczowe w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym pomysłem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Witaj kolego. Na początku napiszę, że posiadasz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę internetową. Wiec z pozycjonowaniem jej w Internecie nie powinno być większych kłopotów. Tak, więc możesz śmiało szukać firmy, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jeżeli chodzi o wybór haseł do pozycjonowania to są dwie szkoły. Zwolennicy pierwszej uważają, że lepiej pozycjonować frazy globalne. Prawdą jest, iż generują większy ruch na stronę. Ale czy są one lepszym wyborem. W twoim przypadku - nie. Nie potrzebujesz zapytań firm z drugiego zakątka kraju. Tak, więc jak najbardziej szedłbym ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za takim rozwiązaniem też przemawia koszt usługi. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości