Jaka winda będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Miejsce na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Jaka winda będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Dzień dobry. Jestem w trakcie rozbudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja zlokalizowana jest w budynku dwupoziomowym i dużym uproszczeniem produkcji było by zamontowanie jakieś platformy towarowej, która by przewoziła produkty między piętrami. Zajmujemy się produkcją odzieży skórzanej. Więc wielkość windy nie musi być jakaś ogromna. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś mniejszym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Która winda będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś wybranym modelu widny to trzeba było napisać. Markowe windy towarowe znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/01/modele-anatomiczne-wymyslone-przez-fachowcow . Z tego co zdążyłem się zorientować po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz zaryzykować niestandardowe platformy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeśli będzie potrzebny mocniejszy udźwig windy towarowej to będzie w przyszłości problem. Może od razu założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości