Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Miejsce na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Hej. Wypatrywałam ostatnio w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz znalazłam ciekawą propozycję. Otóż podobno towar taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl ma takie atrybuty, jakie pomagają zwalczać wypryski oraz trądzik. Można używać go bezpośrednio na skórę, bo jest w pełni bezpieczny. Jednakże nie mam bladego pojęcia czy to prawda, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, wobec tego o wypowiedzenie się osób, jakie miały szansę korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udostępnioną pomoc.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:14

Dzień dobry. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam problemy z cerą oraz wielokrotnie pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezwykle krępujące oraz wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na zastosowanie oleju komplikacje zniknęły. Rzeczywiście można wykorzystywać ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego bać bo jest w pełni bezpieczny. Poza tym używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione i mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na porządne łupieżu. Zdecydowanie z całego serca polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość