Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Witajcie, szukam lekarza z Zielonej Góry przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam przestarzały. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem podobny problem co ty z córką. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru lekarzy. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i bez problemów. Inne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, że pediatra miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko podawanie antybiotyków.

podobne tematy:

Dobry lekarz do dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Racja, u nas w przychodni to tylko potrafią druczki na leki przepisywać. W kółko te same leki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to nie wiedzą co robić. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: