Potrzebuje dobrego kominiarza

Miejsce na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje dobrego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Witajcie, potrzebuję namiary na rzetelnego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Dzwoniłem do paru, ale ceny mają z kosmosu. Od 100 do 400 złotych za udrożnienie przewodu kominowego. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Dzień dobry, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od klienta. 300 złotych za przeczyszczenie komina to śmiech. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak przeczyszcza dwa przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Inkasuje za usługę sto czterdzieści złotych. Jak nie jesteś w stanie znaleźć normalnego kominiarza to sprawdź na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na pewno znajdziesz uczciwego fachowca. Ja często właśnie w taki sposób szukam wykonawców do różnych prac przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości