Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Miejsce na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czadowe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:10

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich rozmiarów dają genialne efekty! Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Tak, więc w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, gres, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać idealne odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, dlatego światło odgrywa tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, dlatego najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te innowacyjne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Istotne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by światło nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla pań - bardzo ułatwi przygotowanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, iż lustro na wymiar będzie się idealnie prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej popularne rozwiązanie! Jest doskonałym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod ukarzą one efekt doskonałej głębi. Dzięki efektowi 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie różni się wyglądem od standardowych luster. Kupując taki model mamy zapewniony modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak na zdjęciach. Obawiam się tylko, czy nie są to za nowoczesne projekty do czterech kątów w starym bloku. Jak myślicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do swojego mieszkania? Może posiadacie jakieś podobne warte uwagi realizacje. Chętnie je zobaczę.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Ciekawe lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Dzień dobry, ja jestem zdania że we własnym mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jeśli masz ochotę na takie wykończenia to powinieneś je wybrać. Twoje mieszkanie to twoje zasady. Nie warto się zastanawiać czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało rób mieszkanie w takim stylu.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Ja też uważam jak kolega. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na zdaniu innych. Ja mam się dobrze czuć we własnym mieszkaniu. Rzecz jasna nie lubię kiczu, lecz to co pokazałeś jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego mieszkania.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości