Nietypowa łazienka ze skosami na poddaszu

Miejsce na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Nietypowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Mam dość duży kłopot, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Muszę dać ją w rogu pomieszczenia. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Sprawdzałem w składach budowlanych i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Rezultat mizerny. Zamiast zwykłej kabiny narożnej jestem w stanie nabyć półokrągłą. Lecz wtedy zmarnuje dużo miejsca w pomieszczeniu.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Niestandardowa łazienka ze spadami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

O tym, że szkło w łazience prezentuje się niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje elegancji, daje wrażenie luksusu i zwyczajnie unowocześnia pomieszczenie. Najczęściej jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto rozważyć inne rodzaje szkła, co może nie stanowi typowy elementem wyposażenia tego pomieszczenia, a co wprowadzi niepowtarzalny klimat. Taką zabudową mogą być panele szklane na ścianę. Przeważnie podczas urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto zatem pomyśleć o takim panelu szklanym, który troszkę odświeży pomieszczenie. Zabudowę szklaną prosto się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli mamy wątpliwości, że nasze panele szklane będą nietrwałe, nic bardziej złudnego. Obecnie panel szklane robione są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co umożliwia cieszyć się pięknym wyglądem paneli szklanych przez długie lata. Jeśli mamy małe mieszkanie i zależy nam, aby podczas jego aranżacji właściwie je zagospodarować, powinniśmy dogłębnie przeanalizować] jak je urządzić, które meble kupić i co, w jaki sposób ustawić. Istotnym elementem każdej aranżacji domu jest kupno i montaż drzwi. chcemy, aby nasze wnętrze było nowoczesne, możemy kupić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Taki system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten rodzaj drzwi szklanych jest dedykowany do niewielkiego mieszkania? — Po pierwsze szkło odbija światło, co pozwoli uzyskać efekt powiększenia danego miejsca, poza tym drzwi uchylane w systemie przesuwnym potrzebują mniej miejsca niż drzwi otwierane na oścież. Ponadto się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, istotnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc dom bardziej ciekawym i wytwornym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest ogromny, zatem z pewnością będziemy wstanie nabyć takie, jakie sobie wymarzymy. Panele szklane wyglądają zazwyczaj bardzo efektownie. Nadają przestronność, nowoczesność i grację. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu całej doby! Szkło uosabia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem pragniemy, aby nasza kuchnia zyskała tego rodzaju cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o panelach szklanych. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie od naszej wyobraźni. Może to być piękny krajobraz, zdjęcie martwej natury, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest bardzo szeroka. Dzień dobry, miałem podobny kłopot i byłem zmuszony wybrać kabinę półokrągłą. Nie wiedziałem wtedy, że są takie ekipy jak tu, które tworzą kabiny prysznicowe na zlecony wymiar.
Dlatego sprawdź sobie stronę internetową tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę półokrągłą. Jest za mała. Jak będę robił remont to na pewno zamówię kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Niestandardowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Witaj, ja właśnie zamówiłem tego rodzaju kabinę jak na fotografiach. Jestem bardzo zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w tych co można nabyć w marketach.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość