Nietypowa łazienka ze skosami na poddaszu

Miejsce na dowolne tematy.
henryk1965

Nietypowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Dzień dobry Państwu. Mam dość duży kłopot, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Dokładnie mówiąc chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Muszę dać ją w rogu pomieszczenia. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Sprawdzałem w składach budowlanych i salonach sprzedających akcesoria do łazienek. Rezultat mizerny. Zamiast zwykłej kabiny narożnej jestem w stanie nabyć półokrągłą. Lecz wtedy zmarnuje dużo miejsca w pomieszczeniu.

podobne tematy:
maxkolonko

Niestandardowa łazienka ze spadami w domu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

Dzień dobry, miałem podobny kłopot i byłem zmuszony wybrać kabinę półokrągłą. Nie wiedziałem wtedy, że są takie ekipy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które tworzą kabiny prysznicowe na zlecony wymiar: Obrazek
Dlatego sprawdź sobie stronę internetową tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę półokrągłą. Jest za mała. Jak będę robił remont to na pewno zamówię kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zrobię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.