Poszukuje fachowej firmy do położenia dachówki

Miejsce na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje fachowej firmy do położenia dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Dzień dobry. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Mocno mnie nastraszył jeśli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Źle położony dach to wg niego spory kłopot a, później problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc czy mogę poznać wasze zdanie w tej kwestii.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje dobrej ekipy dekarzy do położenia dachówki

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Dzień dobry. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jak chodzi o położenie dachówki to kwestia jest podobna jak wcześniejsze prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to zero kłopotów, mizerni dekarze to masa kłopotów. Szukanie proponuję rozpocząć od takiego typu serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - tam masz wizytówki dekarzy, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych dekarzy, którzy posiadają największą liczbę dobrych komentarzy i rozpoczynasz z nimi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Robią wycenę, a ty porównujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeżeli nie mamy kłopotów z komunikacją to należy wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy osób, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Zazwyczaj się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości