Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika - gdzie mogę zrobić

Miejsce na dowolne tematy.
annasowa90

Postautor: annasowa90 » 09 sty 2017, 15:25

Cześć. Od dłuższego czasu poszukuje informacji na temat certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika, który z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest konieczny do prowadzenia przedsiębiorstwa przewozowego w naszym kraju. Od dekady pracuje jako zawodowy kierowca na wszelakiego rodzaju trasach międzynarodowych. Mam doświadczenie i kontakty w branży. Tak, więc pomyślałem, że jestem w stanie otworzyć małą firmę przewozową. Nie będzie to coś wielkiego, na początku jeden samochód, lecz zawsze to lepsze niż praca u kogoś. Natomiast z rozmów z kolegami dowiedziałem się, że muszę zrobić certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika aby móc otworzyć tego rodzaju działalność. Pytanie do was: gdzie i za ile jestem w stanie coś takiego zrobić? Czy są różnice w cenach i szkoleniach?
maxkolonko

Postautor: maxkolonko » 09 sty 2017, 15:41

Dzień dobry. Dobrze słyszałeś odnośnie certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika - jest on niezbędny do prowadzenia firmy transportowej w naszym kraju. Natomiast jeśli chodzi o samo zrobienie szkolenia to nie będzie z tym kłopotu. Jest dużo firm, które oferują tego typu kursy. Tu masz adres strony http://smartkursyszkolenia.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych-przewoznika . Jeśli chodzi o samo szkolenie to nie ma problemu z jego zrobieniem. Natomiast sam kurs to za mało. Po jego ukończeniu będziesz musiał zdać państwowy egzamin. Dopiero wówczas otrzymasz wymarzony certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika i będziesz mógł otworzyć działalność transportową. Jeśli pytasz o ceny kursów - wszędzie są na podobnym poziomie. Jak chodzi o jakość kursów to możesz skorzystać z mojego linka, lub poszukać czegoś w Internecie.

Wróć do „Dyskusja na każdy temat”